Čabraky na koně

Čabraky, neboli čepice pro koně jsou jak designovým doplňkem, tak i praktickým pomocníkem, který chrání citlivé uši koní. V zimních měsících chrání před chladem a v létě chrání koně před dotěrným hmyzem i hlukem na závodech. Díky tomu je kůň klidnější a lépe se soustředí při jízdě i při práci. Aby čabraka správně držela, je vybavena šňůrkou pro uchycení pod bradou koně.

Všechny čabraky v naší nabídce jsou navrhovány v České republice, kde je také pečlivě testujeme. Nabízíme je v mnoha barvách a třech různých velikostech: pony, cob a full. Můžete tak dopřát čabraku jak hříběti, tak českému teplokrevníkovi. S čabrakou si můžete barevně sladit i vaši podsedlovou dečku pro elegantní a jednotný styl.

U nás máte jistotu, že pro vašeho koně vyberete čabraku, která byla vyrobena s láskou a péčí. Používáme kvalitní materiály, aby čabraka sloužila dlouho a spolehlivě.  

V Equistre se snažíme nabídnout to nejlepší, co český trh má. Vyberte si přesně to, co vyhovuje vám i vašemu koni. Vhodné na denní ježdění, soutěže nebo speciální příležitosti. 

whitecabraka1
399 Kč / ks

Čabraka z kolekce Coconut Daiguiri

74/PON
blackcabraka1
399 Kč / ks

Čabraka z kolekce Blackberry Margarita

71/PON
plumcabraka1
399 Kč / ks

Čabraka z kolekce Plum Belini

62/PON
bluecabraka1
399 Kč / ks

Čabraka z kolekce Blue Lagoon

65/PON
dustycabraka1
399 Kč / ks

Čabraka z kolekce Cosmopolitan

68/PON
greencabraka1
399 Kč / ks

Čabraka z kolekce Mojito

77/PON
6 položek celkem
Doručení do druhého dne
Rychlé doručení
na jakékoliv místo
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Poradíme s výběrem
Poradíme s výběrem
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
Při objednávce nad 2500 Kč